Інформує про події на Сході України

Головна » Східна Україна » Скільки авто придбали жителі Запоріжжя з 2018 року?

Скільки авто придбали жителі Запоріжжя з 2018 року?

1K 0
Скільки авто придбали жителі Запоріжжя з 2018 року?

Лише з початку 2018 року в Запорізькій області зареєстрована купівля понад 650 новеньких машин. Загальна сума авто складає близько 18 мільйонів американських доларів.

Половина машин, від загальної кількості, які були придбані в Запорізькій області, входять в грошовий діапазон від 17 до 35 тисяч американських доларів. Принаймні 20% авто коштують більше ніж 35 тисяч доларів США. Середньостатистична ціна в регіоні за останні місяці теперішнього року складає 28 тисяч доларів.

За даними аналітичного відділу сайту з продажі машин RST.ya відомо, що у більшості випадків запорожці купляли машини марки Renault. Загальна кількість таких авто складає 86, сума яких дорівнює приблизно півтора мільйона гривень. Також на придбання 86 новеньких Toyota було затрачено понад 3 мільйонів доларів. Лідером з купівлі машин являється Volkswagen Golf.

В першому кварталі нинішнього року в державі зареєстровано 19 тисяч новеньких машин, сума яких складає понад 500 мільйонів доларів США. Натомість в 2017 році в Запоріжжі та області було зареєстровано приблизно 3 тисячі машин, а розмір купівель складав 80 мільйонів доларів США.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.