Інформує про події на Сході України

Складність в отриманні препаратів для “діабетиків”

6.55K 1

Жителі Харкова, яким для підтримання здоров’я потрібно використовувати інсулін поскаржилися, що зараз гормональний препарат дістати складно.

В Харківських поліклінках і МОЗ з діабетиками поводяться, як кому повезе. Хтось отримує безкоштовно ліки, а кому доводиться довго бігати по кабінетам.

Антон ділиться, що наприкінці осені повідомили, що відсутні кошти, а препарат закінчився. А наприкінці грудня був дзвінок від доктора, яка повідомила, що інсулін закупили і коштів не просили.

Тамара додає, що її попередили відразу, що з 2017 року можуть виникнути проблеми з наявністю препарату, так як на закупку препарату коштів не виділяють.

Олена повідомляє, що тоді, як їх не видали інсулін, вона написала в МОЗ запит. Відповідь їй прийшла, що питання розглядається, а її тим часом з урахуванням того, що проблем з серцем в неї нема, направили до кардіолога.

Разом з тим з першого січня держава почала регулювати ціни на деякі препарати, саме зниження вартості. В цей список входять ліки для підтримання здоров’я хворим на діабет.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.