Інформує про події на Сході України

Складність в отриманні препаратів для “діабетиків”

7.39K 1

Жителі Харкова, яким для підтримання здоров’я потрібно використовувати інсулін поскаржилися, що зараз гормональний препарат дістати складно.

В Харківських поліклінках і МОЗ з діабетиками поводяться, як кому повезе. Хтось отримує безкоштовно ліки, а кому доводиться довго бігати по кабінетам.

Антон ділиться, що наприкінці осені повідомили, що відсутні кошти, а препарат закінчився. А наприкінці грудня був дзвінок від доктора, яка повідомила, що інсулін закупили і коштів не просили.

Тамара додає, що її попередили відразу, що з 2017 року можуть виникнути проблеми з наявністю препарату, так як на закупку препарату коштів не виділяють.

Олена повідомляє, що тоді, як їх не видали інсулін, вона написала в МОЗ запит. Відповідь їй прийшла, що питання розглядається, а її тим часом з урахуванням того, що проблем з серцем в неї нема, направили до кардіолога.

Разом з тим з першого січня держава почала регулювати ціни на деякі препарати, саме зниження вартості. В цей список входять ліки для підтримання здоров’я хворим на діабет.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.