Інформує про події на Сході України

«Скромна» колекція годинників та значні грошові активи Геннадія Кернеса

957 0

Геннадій Кернес – чинний мер Харкова нещодавно освітлив свою декларацію, чим здивував своїми деякими даними.

Мер міста Харкова задекларував малий маєток, розмірами всього лише 7 м2 та кімнату, в 57,3 м2. Обидві споруди він орендує.

У відомості про цінне рухоме майно чоловік вказав чималу кількість годинників. Його колекція становить 11 одиниць різноманітних марок, але їхню вартість він вирішив не вказувати. Також Геннадій Кернес володіє інвалідною коляскою та інвалідною коляскою з електроприводом загальною. Вартістю обох становить 188 тисяч 507  гривень.

Цікаво зауважити, що в своїй декларації мер вказав декілька акцій, набуті з 2000 року. Одна з них належить до акціонерної компанії «Харківобленерго» кількістю в 10 штук, інша пов’язана з  приватним акціонерним товариством «Реал-Банк», кількість акцій яких складає 1 мільйон 872 тисячі 529. Також чоловік додав до своєї декларації інвестиційні сертифікати, які були набутті нещодавно, наприкінці 2017 року загальна номінальна вартість яких складає 7 мільйонів.

Геннадій Кернес повідомив про велику кількість джерел доходів, до яких водить Харківська міська рада, як один з основних місць прибутку. На посаді мера йому платять 598 тисяч 989 гривень.

Дохід також приносять компанія з управління активами «Фітнес-Капітал», ПАТ «Альфа-Банк», «Скай-Банк». Поповнив гаманець Кернеса в 2017 році дохід від відчуження цінних паперів та корпоративних прав. Загалом цифра доходу складає  24 мільйони 149 тисяч 66 гривень.

Чималий розмір грошових активів був задекларований мером. На  банківському рахунку ПАТ «ПРИВАТБАНК» чоловік має 334 тисячі 718 гривень та 19 430 американських доларів. В інших банках Геннадій Кернес в загальній сумі має 12 мільйонів 956 тисяч 605 гривень та 500 доларів. Натомість готівкою зберігається в мера Харкова 43 мільйони 207 тисяч 746 гривень.

Геннадій Кернес є членом двох організацій: Національна асоціація адвокатів України і Харківський регіональний кінологічний центр службового собаководства.

Щодо членів і статків сім’ї, політик не вказав ніяких даних, попри те, що всі знають, що він одружений з Гайсинською Оксаною. Наврядчи жінка не має ніяких статків, оскільки є дочкою колишнього заступника генерального прокурора України, викладає фото з відпочинків і живе на “повну ногу”. Тому про те, що є у її власності ми можемо тільки здогадуватися.

Відомо, що в 2015 році Кернес переписав на Гасинську частину акцій у таких підприємствах: ТОВ «ТЦ «Комільфо», ТОВ «Рівлад ЛТД», АТ «НПК-Холдінг», ПРАТ «РТМК «Тоніс-центр».

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.