Інформує про події на Сході України

Справа в суді щодо катування харківських активістів продовжується

961 0

Продовжується й досі судове роз’яснення на рахунок Геннадія Кернеса. Меру та двом охоронникам приписують справу у катуваннях активістів харківського Євромайдану, яка трапилася взимку 2014 року.

Об’явився один зі очевидців звинувачення. Хлопець на той час був працевлаштований у McDonalds. Припускають, що саме з цього комплексу було викрадено одного з потерпілих. Тож очевидець ні якої цінної інформації не повідомив під час розслідування, хоча розуміє всю вагомість даного випадку.

Наразі залишилося ще декілька свідків обвинувачування, котрі можуть надати цінну інформацію. Хоча буде виконаний допит і очевидців, які стоять на захисті справи. Спочатку провели бесіду з судово-медичним експертом, до якої через пару місяців прийшов на прийом постраждалий Ряполов.

Також був здійснений допит представника оператора Lifecell. Таким чином було отримано дані про телефонні розмови. Під час засідання мали б провести допит ще 2 слідчих, яких визвала сторона захисту, але ті покинули суд присяжних так і не дочекавшись свого часу. В такому випадку аналіз діла назначили на 11 травня.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.