Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » Стала відома кількість ліцензій за нинішній рік на торгівлю спиртними напоями та тютюном

Стала відома кількість ліцензій за нинішній рік на торгівлю спиртними напоями та тютюном

1.54K 0
Стала відома кількість ліцензій за нинішній рік на торгівлю спиртними напоями та тютюном

Від початку року до квітня 2018 року фіскальна служба Запоріжжя надала приблизно 2,7 тисяч ліцензій на право реалізації підакцизних товарів.

Зауважимо, що для проведення продажу спиртних продуктів суб’єкти господарювання одержали більше 1,5 тисячі довідок, на тютюну продукцію було одержано 1265 посвідчень. Також ще однією новиною стало збільшення терміну дії 4,1 тисячі ліцензій. За спеціальними даними від служби ГУ УКРІНФОРМ  відомо, що від початку травня вся сума чинних згод на території дорівнювала близько 8 тисяч.

Так ліцензування продажу підакцизної продукції є платним. Отримані гроші переходять у власність тих місцевостей, де ведеться торгівля. Від початку 2018 року скарбниця запорізького бюджету удостоїлася 15 мільйонів гривень плати за ліцензію. Цікаво, що цей показник на 378 тисяч гривень більше ніж в тому році. В трійку лідерів з надходження коштів входять Запоріжжя, Мелітополь та Бердянськ.

Фіскальна служба має під своїм контролем дотримання особинами торгівлі вимог законодавства, котрі контролюють кількість підакцизної продукції. Лише в 2018 році було здійснено більше 300 перевірок.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.