Інформує про події на Сході України

Стала відома кількість сімей, які отримали «пакет малюка» від держави

442 0

Тож за останніми даними на 17 жовтня, в породільних будинках Запоріжжя було надано більше 840  «пакетів малюка» . Цей же показник по території України коливається в межах 30 тисяч.

Звернемо вашу увагу на тому, що «пакет малюка» не позначається на сумі підтримки при народженні немовляти і його ціна не враховується при обчисленні прибутку самої родини для всіх видів громадської допомоги, котрі надаються у відповідністі з законодавством. Додамо, що даний вид програми являється безповортною адресною суспільною підтримкою, котра надається за кожного новонародженого, а отримувачем можуть стати батьки, родичі чи інші суб’єкти виховання дитини.

Таким чином до даного комплекту входять ті речі, які є найнеобхіднішими на момент народження дитини. Вартість одного такого набору складає 5 тисяч гривень. Головними вимогами отримання «пакету малюка» є облік матері у профільного лікаря та регулярні медичні огляди.

Зауважимо, що раніше МОЗ оголошувало методичні вказівки щодо формування «пакету малюка». Тож рекомендовано не враховувати  до списку набору медикаменти, пляшечки та суміші для грудного вигодовування.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.