Інформує про події на Сході України

Стала відома кількість жертв на Донбасі за 2018 рік

773 0

Від початку нинішнього року під час антитерористичних операцій українська армія зазнала чималих втрат. Так лише на Донбасі було втрачено близько 29 цивільних, понад 100 людей зазнали тяжких тілесних пошкоджень .

Дану інформацію надав замісник голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Олександр Гуґ.  Також чоловік зауважив, що протягом тижня, розпочинаючи від 8 червня тілесних пошкоджень зазнало близько 9 цивільних громадян.

Пан Олександр додав, що за його даними від початку 7 червня було зареєстровано понад 9000 випадків порушення режиму припинення бойових дій.  Зауважимо, що від початку розгортання військових операцій на Сході нашої держави було запримічено понад 846 тисяч випадків атак від РФ. Сума ворожих атак збільшуються з кожним днем і з цим – зростає кількість постраждалих.

Влада країни активно займається вирішенням даної проблеми. Чиновник заявляють, що вже найближчим часом ситуація на Сході нашої країни покращиться і мешканці міст зможуть в звичайному собі режимі проживати в своєму регіоні. Також наголошуємо на тому, що влада України намагається в повному обсязі забезпечити фінансовою підтримкою постраждалих, котрі зазнали тілесних ушкоджень під час бойових операцій.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.