Інформує про події на Сході України

Головна » Східна Україна » Стала відома сума, яку потратили на створення лісових насаджень в Запоріжжі

Стала відома сума, яку потратили на створення лісових насаджень в Запоріжжі

1.79K 0
Стала відома сума, яку потратили на створення лісових насаджень в Запоріжжі

Нещодавно відбулося скликання обласної державної адміністрації, на якому були розглянуті проблеми розвитку лісного фонду в місті Запоріжжя на період до 2022 року.

На нараді було погоджено план дій по створенню захисних лісних насаджень. Посадку дерев планують почати на еродованих ділянках,  в котрі буде входити обробка ґрунту під лісні культури, створення лісів, вирощування посадкового матеріалу.

За останньою інформацію стало ясним, що екологічний фонд бюджету Запоріжжя виділив чималу суму на створення лісних насаджень. Тільки в цьому році було виділено понад 6 мільйонів 390 тисяч гривень. Одним з основних розпорядників коштів є департамент агрономно-промислового розвитку обласної державної адміністрації, а отримувачем фінансувань являється підприємства державного характеру з лісогосподарських справ.

З повідомлень прес-служби обласної державної адміністрації відомо, що план дій дозволить в нинішньому році провести озеленення площі розміром 603 га, створити лісорозсадники з власним посадковим матеріалом і здійснити підготовку землі під створення захисних лісних насаджень.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.