Інформує про події на Сході України

Які професії в Харкові являються найбільш оплачуваними

605 0

Яка професія на даний період являється найактуальнішою та високооплачуваною? На це питання ми зараз спробуємо відповісти.

Нещодавно був проведений аналіз об’яв на сайті OLX і стало ясним, що високим рівнем заробітку володіють працівники сфери транспорту та логістики. Їхня середньостатистична заробітна плата складає близько 8 тисяч 900 гривень на місяць. Далій йдуть фахівці сфери будівництва та на виробництві, їхній заробіток складає близько 8 тисяч 300 гривень та 8 тисяч 100 гривень відповідно.

Також наголосимо на тому, що в числі лідерів за популярністю посідають такі професії, як: водії, кур’єри, бригадири, трактористи, продавці… Натомість добрим добутком на роботі можуть похизуватися лише 25 відсотків харків’ян, їхня заробітна плата складає 10 тисяч гривень. Близько половини жителів міста отримують в діапазоні 5 тисяч гривень. Зауважимо, що орієнтовно 8, 9% громадян міста володіють «мінімалкою», загальна сума якої складає 3 тисячі 723 гривні.

До відома, близько 11,5 тисяч осіб працюють в сфері освіти, 9,5 тисяч громадян працюють в галузі соціальної допомоги та охорони здоров’я за мінімальну заробітну плату.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.