Інформує про події на Сході України

Стало відомо суму бюджету, який поступив до міської скарбниці Харкова

1.08K 0

За період з січня по березень теперішнього року в бюджет Харківщини поступило близько 4,1 мільярда гривень прибутку.

Департамент бюджету та фінансів інформує, якщо порівняти з першим кварталом 2017 року то показник прибутку зріс в 1,1 рази. В грошовому еквіваленті ця сума становить 534,1 мільйона гривень.

Відомо, що збагачення бюджету міста проходить завдяки податку на прибуток фізичних осіб і складає ця сума близько 1 мільярда 117,7 мільйона гривень. Не слід забувати єдиний податок та податок на нерухоме майно, які дорівнюють 422,8 та 45,2 мільйона гривень відповідно. Оплата за надання адміністративних послуг оцінюються в 23,7 мільйона гривень

Левова частка бюджету Харкова залежить від плати за землю. Ця сума склала 262,5 мільйона гривень, а акцизний податок дорівнює 120,4 мільйона гривень. Також фінансування бюджету міста здійснюється за допомогою власних надходжень бюджетних закладів.

За проміжок від січня до березня 2018 року із державного бюджету нашої країни в бюджет Харківщини було направлено близько 1 мільярда 962,9 мільйона гривень.

Самі ж витрати бюджету Харкова за перший квартал нинішнього року дорівнює 3 мільярди 641 мільйона гривень. Ця сума збільшилась принаймні в 1,2 рази в порівнянні з минулим роком.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.