Інформує про події на Сході України

Статки мера Запорріжжя: задекларував більше 5 мільйонів готівки

5.13K 3

Мер Запоріжжя задекларував більше 5 мільйонів гривень готівки і 12 тисяч американської валюти. Мер їздить на “Toyota Land Cruiser”, зять на “Audi А6” а дочка мера на “Toyota Auris”. Далі про статики мера Запоріжжя.

На сайті Агент новин стартує проект Статки чиновників”. В рамках цього проекту журналісти та аналітики сайту “Агент” будуть розповідати громадянам про статки людей, які працюють на державних посадах та мають великі статки.

Мер Запоріжжя Буряк Володимир Вікторович надав свою електронну декларацію зазначивши своє місце роботи виконавчого комітету запорізької міської ради. В розділі про членів сім’ї суб’єкта декларування в електронній декларації за 2016 рік, чиновник  вказав 4 особи. Зокрема дружину, дочку, зятя та свою внучку.

В декларації мера Запоріжжя, є кілька цікавих об’єктів нерухомості. Мер Запоріжжя має житловий будинок загальною площею 119,4 метри квадратні, в якому відсоток його власності складають 100%. У власність це житлове приміщення було здобуто 28 листопада 2013 року. Також у Мера кілька земельних ділянок, одна з яких площею 467 м.кв. а друга 1000 м.кв. відповідно. Мер Запоріжжя Володимир Вікторович має по 100%  власності на дві ділянки землі вказані вище. Вартість на дату набуття у власність мером Запоріжжя цих ділянок складає 123 тисячі 755 гривень  – перша, 265 тисяч гривень – друга ділянка відповідно. Ці дві земельні ділянки знаходяться в Запорізькій області у місті Запоріжжі.

Ще дві земельні ділянки перебувають у власності декларанта, але вони не оцінені на момент набуття їх у власність. Зокрема земельна ділянка в Дніпропетровській області у Петриківському районі населеному пункті Курилівка, має площу 1500 м.кв. в цьому ж населеному пункті є  друга земельна ділянка загальною площею 1217 м.кв. одною іншою земельною ділянкою 100% володіє мер Запоріжжя Володимир Вікторович Буряк.

Також в населеному пункті Курилівка що на Дніпропетровщині мер задекларував житловий будинок площею 87,8 м.кв. на цей будинок у мера стовідсоткова власність. Ще один об’єкт нерухомого майна зазначений у декларації мера Запоріжжя, це квартира в Запоріжжі власником якої є його дочка – Зюзіна Марія Володимирівна. Ця квартира знаходиться в місті Запоріжжя, площа цієї квартири 51, 9 м.кв.. Відсоток власності на цю квартиру мера не застосовується, їм повністю володіє його дочка. Ще одна квартира у декларації мера міста на Східній Україні Запоріжжя зареєстрована на його дружину. Власніть на неї була здобута  24 січня 2003 року дружиною мера Запорріжжя.

Після запровадження електронних декларацій усі декларанти мають декларувати об’єкти незавершеного будівництва. Діючий мер Запоріжжя задекларував у своїй власності незавершений житловий будинок. Загальна площа цього будинку, який недобудований складає 510,76 м.кв.

Володимир Вікторович  вказав у своїй декларації 2 автомобілі. У автопарку мира знаходиться легковий автомобіль Toyota Land Cruiser 2011 року випуску та легковий автомобіль марки ЛУАЗ модель 967М 1987 року випуску. Ще мер задекларував два причепа до легкового автомобілів. Володимир Вікторович Буряк у своїй декларації вказав водний засіб. Марка якого в декларації не вказано але вказана лише модель Brig B 350 2012 року випуску.

Щодо інших членів сім’ї і їх права на рухоме майно. Зять мера Запоріжжя Володимира Вікторовича їздить на Audi А6 2006 року випуску. а його дружина і дочка мера Запоріжжя їздить на автомобілі Toyota модель Auris 2013 року випуску.

Автомобілі мера запоріжжя

Щодо розділу цінних паперів, Володимир буряк має акціїв ПАТ “Запоріжсталь” з листопада 1998 року. Кількість акцій – 60 номінальна вартість кожної акції 15 гривень. Важливо те, що декларант вказав що не є бенефіціаром(кінцевим власником) в жодній юридичній особі.

У розділі щодо доходів мер Запоріжжя задекларував заробітну плату отриману за місцем робот за 2016 рік, мер задекларував 385 тисяч 719 гривень. Його зять у декларації яку заповнив мер Запоріжжя також передбачив заробітну плату за місцем його роботи, вона склала 248 тисяч 76 гривень. Також мер Запоріжжя у цьому розділі е-декларації передбачив щомісячну одноразову допомогу при народженні однієї дитини,  яку виплачувала управління праці та соціального захисту населення Запорізької міської ради. Цей дохід отримувала його дочка Зюзіна Марія Володимирівна, і цей дохід склав 10 тисяч 320 гривень.

У декларації також вказано страхові виплати у розмірі 171 гривня, ці доходи отримав зять мера Запоріжжя.

Останній розділ в електронних деклараціях в Україні, який викликав жваво реакцію серед населення – грошові активи. Зокрема мер Запоріжжя задекларував готівку у гривнях та доларах. Якщо говорити про цифри, мер задекларував 12 тисяч доларів у готівці, та 5 мільйонів 725 тисяч гривень.

Якщо Ви володієте інформацією щодо не достовірних даних у декларації мера Запоріжжя, просимо свої думки, факти, фото та відео надсилати на скриньку нашої редакції – agentnews.net.ua@gmail.com.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.