Інформує про події на Сході України

Став відомий розмір податків з окупованих територій для України

1.48K 0

Протягом 2017 року такі неконтрольовані теритроії, як Донецька та Луганська області сплатили до державної скарбниці більш ніж 1 мільярд гривень податків. Про це заявила голова казначейської служби Тетяна Слюз.

По даним ресурсів протягом минулого року в державний бюджет надійшло понад 1 мільярд гривень вд Донецької області. В свою чергу Луганська область поступається цим показником. Зауважимо, що кошти, які перераховані з окупованих територій поступають на рахунок військової адміністрації.

Вадим Черниш – міністер справ з питань тимчасово окупованих територій розповідає та внутрішньо переміщених осіб, що ті люди, які працюють на неконтрольованих територіях і являються громадянами нашої країни – також платять податок. Але потрібно зауважити, що система збору податків в Донецьких та Луганських областях інакше і не контролюється Україною. Однак кошти з окупованих територій надходять щомісячно.

З анексованим Кримом ситуація інакша. В цьому місті податки не надходять до бюджету країни, так-як в березні 2014 року Автономна Республіка Крим була відрізана від системи платежей Національного банку України.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.