Інформує про події на Сході України

Став відомий вирок, щодо справи Михайла Добкіна

1.49K 0

Нещодавно стало відомими рішення на рахунок справи Михайла Добкіна. Так Верховний суд України зобов’язав відмовити жалобу земельного прокурора Харківщини, щодо незаконної передачі у власність кооперативу « ЖСК «Зірка-2008». Згадана територія оцінюється площею в 3,26 гектара.

Справа полягає в відчуженні земельних територій в Харківські області Михайлом Добкіним, коли він займав посаду мера міста в період з 2008 по 2010 роки. Так за останніми даними сума складала близько 4 мільярдів гривень. На початку літа 2017 року органи прокуратури Харківщини надали матеріали на судове розслідування. Тоді стало відомо, що відчужені території суперечили земельному кодексу, а кооператив підлягав реєстрації з грубими порушеннями.

Лава присяжних та апеляційна станція повідомили, що відчуження ділянок являлося незаконним. Потрібно зауважити, що Верховний суд все ж таки не відмінив на право власності земельних ділянок через термін давності допущеного правопорушення.

Інтернет-джерела повідомляють, що 16 травня Добкіна заключили до лав СІЗО, та все ж «горе-чиновника» відпустили завдяки заставі розміром в 50 мільйоні гривень.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.