Інформує про події на Сході України

Став відомий вирок жінці, котра задушила своє немовля

18 0

Днями Комунарський районний суд оголосив вирок жінці, котра народила та задушила своє немовля прямісінько на автовокзалі.

Звернемо вашу увагу на тому, що даний злочин відбувся ще в 2015 році, але винесли вирок лише нещодавно. Таким чином, 28 червня 2015 року у туалеті залізничного вокзалу “Запоріжжя-1” 18-річна дівчина народила первістка. Одразу після цього породілля задушила немовля прямо в кабінці вбиральні. Надалі горе-мати зникла.

Тіло дитини знайшла прибиральниця, котра й почала бити на сполох. Таким чином, правопорушницю вдалося затримати, так-як працівниці вбиральні перекрили вихід до прибуття працівників правоохоронних органів.

В результаті слідства стало відомо, що хлопчик виявився недоношеним, але без фізіологічних відхилень у розвитку. Хлопчик встиг прожити всього лише декілька хвилин.

Звернемо вашу увагу на тому, що судове слідство тривало більше 4 років. Минулого місяця Комунарський районний суд виніс вирок — до трьох років позбавлення волі з випробувальним терміном в 1 рік.

На оголошення вироку вплинуло те, що дівчина визнала свою вину, вийшла заміж та цього року народила дівчинку. Саме ці фактори і виявилися пом’якшувальними.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.