Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » Став відомий вирок жінці, котра задушила своє немовля

Став відомий вирок жінці, котра задушила своє немовля

135 0
Став відомий вирок жінці, котра задушила своє немовля

Днями Комунарський районний суд оголосив вирок жінці, котра народила та задушила своє немовля прямісінько на автовокзалі.

Звернемо вашу увагу на тому, що даний злочин відбувся ще в 2015 році, але винесли вирок лише нещодавно. Таким чином, 28 червня 2015 року у туалеті залізничного вокзалу “Запоріжжя-1” 18-річна дівчина народила первістка. Одразу після цього породілля задушила немовля прямо в кабінці вбиральні. Надалі горе-мати зникла.

Тіло дитини знайшла прибиральниця, котра й почала бити на сполох. Таким чином, правопорушницю вдалося затримати, так-як працівниці вбиральні перекрили вихід до прибуття працівників правоохоронних органів.

В результаті слідства стало відомо, що хлопчик виявився недоношеним, але без фізіологічних відхилень у розвитку. Хлопчик встиг прожити всього лише декілька хвилин.

Звернемо вашу увагу на тому, що судове слідство тривало більше 4 років. Минулого місяця Комунарський районний суд виніс вирок — до трьох років позбавлення волі з випробувальним терміном в 1 рік.

На оголошення вироку вплинуло те, що дівчина визнала свою вину, вийшла заміж та цього року народила дівчинку. Саме ці фактори і виявилися пом’якшувальними.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.