Інформує про події на Сході України

Став відомий загальний стан пораненого волонтера на Донеччині

193 0
Став відомий загальний стан пораненого волонтера на Донеччині

Звернемо вашу увагу на тому, що нещодавно волонтер-медик отримав вибухове поранення в районі Новотроїцького. Внаслідок ворожого поранення у  хлопця була відірвана стопа. Одразу ж постраждалий був направлений до відділення головної лікарні Дніпра.

За останньою інформацією відомо, що  23-річний волонтер допомагав перевозити медичні препарати, внаслідок чого юнак підірвався на міні.

Наголосимо на тому, що за повідомленням головного лікаря Дніпровської клінічної лікарні імені Мечникова Сергій Рижко – життю пораненому ні чого не загрожую. Наразі він перебуває в реанімаційному відділені. В подальшому лікарі хочуть провести реампутацію, та вже в майбутньому поставити штучний протез.

Окрім цього, до лікарні Мечникова було доставлено 9 поранених службовців ВСУ, один з яких також отримав подібну травму, що і волонтер. Місцеві медики роблять все можливо, щоб врятувати життя пораненого.

Інші ж бійці зазнали травм різних ступенів, деякі з них отримали контузію та поранення м’яких тканин. Головний лікар зауважив на тому, що основний відсоток поранених поступає до лікарні з міно-вибуховими пораненнями, інші ж – кульові.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.