Інформує про події на Сході України

Суд прийняв рішення щодо несвоєчасно подано декларації чиновниці

1.13K 0

Зінаїду Анікейцеву, голову апарату Харківської районної адміністрації виправдали за невчасно подану декларацію.

Дане рішення було аргументовано відсутністю комп’ютера та мережі інтернету. Відомо, що пані Зінаїда раніше займала посаду директора місцевої адміністрації близько 12 років. Цей період припадає на кінець 2005 та до середини 2017 років. Жінка надала декларацію за 2016 рік 20 квітня минулого року, хоча даний акт повинна була надати до кінця березня.

Під час судового розслідування Анікейцева аргументувала дане рішення тим, що у неї не було необхідного обладнання. За повідомленням пані Зінаїди вона не вперше зверталася за допомогою до голови Харківської райдержадміністрації та її прохання кожного разу ігнорували.

Відомо, що доповідні листи жінка розпочала писати лише з початку квітня 2017 року, хоча дедлайн для декларування минув у кінці березня.

Хоча Оксана Малишева, заступник керівника районної адміністрації повідомила, що Анікейцева мала все необхідне обладнання на роботі, але не змогла пояснити, чи він підключений до мережі інтернету. Зінаїда наголосила, що вже на 20 добу після дедлайну подачі декларації, вона заповняла деклараційний акт на комп’ютері доньки.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.