Інформує про події на Сході України

Головна » ХАРКІВ » Телемедицина на Харківщині

Телемедицина на Харківщині

465 0
Телемедицина на Харківщині

На сьогодні ми живемо в еру технологій, котра з шаленою швидкістю еволюціонує і розвивається. Тож тепер завдяки одній із інтернет-технологій можна врятувати людське життя.

Вже близько 2-х років Харківщина займає провідне місце серед інших регіонів України, стосовно впровадження телемедицини.

До вашого відома, телемедицина – це використання телекомунікаційних технологій для передачі даних.

Для здійснення даного заходу потрібне відповідне обладнання (гаджет) та якісне інтернет-покриття. Відтепер сімейний лікар, прийшовши на виклик до пацієнта, може проконсультувати його в дистанційному режимі з вузькопрофільним спеціалістом. Тобто, пацієнту не потрібно йти з дому до медичного закладу та вистоювати довгі черги, щоб звернутися за допомогою до лікаря.

Наголосимо на тому, що в деяких регіонах України громадяни можуть зробити телеелектрокардіограму. Дані дослідження одразу ж будуть відправлені до кваліфікованого спеціаліста, котрий дасть результат за пару хвилин. Таким чином, лише за цей рік завдяки цьому методу було діагностовано більше ніж 1 тисячу інфарктів.

Вищезгадану інформацію оголосив під час свого брифінгу заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Михайло Черняк. Також чоловік наголосив на тому, що на Харківщині проект перебуває на початковій стадії. Наразі інтернет-зв’язком  забезпечено більше ніж 97 відсотків амбулаторій міста. Заплановано підняти цю позначку до 100% вже найближчим часом.

Наостанок Михайло Черняк додав, що дана програма набирає стрімких обертів на Харківщині і вже в цьому році запланована 100 % її функціонування.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.