Інформує про події на Сході України

Тепер запорожці можуть скористатися безкоштовним томографом

214 0

Відтепер жителі Запоріжжя мають можливість пройти діагностування на сучасному томографі в одній із міських лікарень. Зауважимо, що ця процедура буде безкоштовною для пацієнтів. Такою послугою можна скористатися в лікарні № 9 Запорізької області.

Наголосимо на тому, що даний шпиталь обслуговує порядком 200 тисяч осіб. Раніше на базі госпіталя функціонував приватний томограф, котрий мав чималу вартість обстеження та досить низький рівень діагностування. Тому було прийнято рішення купити нову апаратуру. Вже по завершенню минулого року було закуплено томографічну систему  NeuViz 16 Classik. Наголосимо на тому, що ціна даного пристрою дорівнює 8,5 мільйонів гривень.

За повідомлення Тетяни Леткеман – завідуючої рентгенологічного відділення, даний томограф лише за одну зміну обслуговує понад 10 осіб. Скористатися правом діагностування може кожен пацієнт, за направленням доктора вузького профілю.

До вашого відома, це не єдина лікарня, де можна безкоштовно скористатися послугою КТ. Бажаючі можуть здійснити діагностування в Запорізькому госпіталі № 5 екстреної медичної допомоги.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.