Інформує про події на Сході України

У ДНР обговорюють закон за яким зможуть відбирати майно

6.45K 0

У Донецькій народній республіці обговорюється питання про створення закону, який надаватиме повноваження, що можна відібрати приватну власність в громадян, які покинули республіку, або ж тих, кого угрупування вважає свої недругом.

Висунув таку ідею Олександр Тимофєєв, який на даний момент входить в спеціальну комісію по «націоналізації» ринків на непідконтрольною території. Також він повідомив, що на даній території покинуто вісімнадцять тисяч об’єктів, він магазинів до промислових заводів.

«Ми розглядаємо зараз два об’єкти: люди, які самоусунулися і ми не знаємо, де вони вже третій рік. І друга частина – це ті власники, які беруть активну участь в боротьбі з Донецької Народною Республікою – це або фінансування військ АТО або безпосередню участь, очолюючи самі війська АТО », – заявив він.

При цьому Тимофєєв не хоче, щоб незабаром люди заявили, що «держава почала все відбирати».

«З одного боку я розумію, що це приватна власність чиясь, але з іншого боку я розумію, що люди, які володіють цією приватною власністю, ігнорують інтереси цілої республіки. Тому зупинку таких об’єктів вважаю вкрай неправильною. Тут треба зрозуміти механізм, що ми робимо, як ми перезапускаємо », – заявив він на засіданні членів« ДНР ».

У той же час, на даний момент в проекті «закону» іншими членами організації запропонована процедура, згідно з якою майно можна відібрати «тільки за рішенням суду».

Як повідомляв раніше, на непідконтрольною території Донецької області незаконна організація «ДНР» проводить так звану «націоналізацію» ринків. У людей відбирають майно, обіцяючи виплатити компенсацію, однак при виконанні ряду умов. Новостворене підприємство «Ринки Донбасу» отримали в свою власність вже більше 30 ринків.

Більше новин читайте на сайті Агент новин

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.