Інформує про події на Сході України

Головна » Східна Україна » У ДНР обговорюють закон за яким зможуть відбирати майно

У ДНР обговорюють закон за яким зможуть відбирати майно

7.94K 0
У ДНР обговорюють закон за яким зможуть відбирати майно

У Донецькій народній республіці обговорюється питання про створення закону, який надаватиме повноваження, що можна відібрати приватну власність в громадян, які покинули республіку, або ж тих, кого угрупування вважає свої недругом.

Висунув таку ідею Олександр Тимофєєв, який на даний момент входить в спеціальну комісію по «націоналізації» ринків на непідконтрольною території. Також він повідомив, що на даній території покинуто вісімнадцять тисяч об’єктів, він магазинів до промислових заводів.

«Ми розглядаємо зараз два об’єкти: люди, які самоусунулися і ми не знаємо, де вони вже третій рік. І друга частина – це ті власники, які беруть активну участь в боротьбі з Донецької Народною Республікою – це або фінансування військ АТО або безпосередню участь, очолюючи самі війська АТО », – заявив він.

При цьому Тимофєєв не хоче, щоб незабаром люди заявили, що «держава почала все відбирати».

«З одного боку я розумію, що це приватна власність чиясь, але з іншого боку я розумію, що люди, які володіють цією приватною власністю, ігнорують інтереси цілої республіки. Тому зупинку таких об’єктів вважаю вкрай неправильною. Тут треба зрозуміти механізм, що ми робимо, як ми перезапускаємо », – заявив він на засіданні членів« ДНР ».

У той же час, на даний момент в проекті «закону» іншими членами організації запропонована процедура, згідно з якою майно можна відібрати «тільки за рішенням суду».

Як повідомляв раніше, на непідконтрольною території Донецької області незаконна організація «ДНР» проводить так звану «націоналізацію» ринків. У людей відбирають майно, обіцяючи виплатити компенсацію, однак при виконанні ряду умов. Новостворене підприємство «Ринки Донбасу» отримали в свою власність вже більше 30 ринків.

Більше новин читайте на сайті Агент новин

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.