Інформує про події на Сході України

У Харківській області рівень епідемії перевищив норму

6.89K 0

Епідемічний поріг у Харківській області перевищив норму. Це повідомляють в обласному обласному лабораторному центрі МОЗ. Показники скрізь коливаються, найменша захворюваність спостерігається в Первомайському районі, а найбільша в Ізюмському.

Епідемія найбільше поширилась в Ізюмі, Ізюмському та Борівському районах. Дещо нижчий показник, але все ж високий спостерігається в Куп’янську. Протягом тижня в регіоні було госпіталізовано 427 осіб, з них діти – 264. Медики у 67 людей діагностували грип і ГРВІ.

Попри це все з лабораторного центру повідомляють, що в Харківській області знизився показник хворих на 12,8% у дорослих, а у дітей на 20,5%.

До уваги декілька порад, щоб уникнути зараження вірусом:

  • уникайте місць з великим скупченням людей. Інколи особа сама не знає, що вона вже захворіла, так як спочатку симптомів може бути не видно.
  • використовуйте одноразові маски. Це стосується і тих, хто здоровий, і тих, хто захворів. Пам’ятаєте, що маска ефективна лише в тому випадку, якщо ніс і рот закриті. Обов’язково змінюйте її, якщо вона забруднилась чи стала волога, бо ефективність в такому випадку ніяка.
  • регулярно провітрюйте приміщення і робіть вологе прибирання. Віруси можуть лише розмножуватись, а наша безпека нам важливіша.
  • ведіть здоровий спосіб життя, висипайтеся, уникайте перевтоми.
  • мийте часто руки. Ми торкаємось руками до очей, рота, нота, а це сприяє зараженню.

Більше новин читайте на сайті Агент новин

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.