Інформує про події на Сході України

У Харківській області рівень епідемії перевищив норму

8.35K 0

Епідемічний поріг у Харківській області перевищив норму. Це повідомляють в обласному обласному лабораторному центрі МОЗ. Показники скрізь коливаються, найменша захворюваність спостерігається в Первомайському районі, а найбільша в Ізюмському.

Епідемія найбільше поширилась в Ізюмі, Ізюмському та Борівському районах. Дещо нижчий показник, але все ж високий спостерігається в Куп’янську. Протягом тижня в регіоні було госпіталізовано 427 осіб, з них діти – 264. Медики у 67 людей діагностували грип і ГРВІ.

Попри це все з лабораторного центру повідомляють, що в Харківській області знизився показник хворих на 12,8% у дорослих, а у дітей на 20,5%.

До уваги декілька порад, щоб уникнути зараження вірусом:

  • уникайте місць з великим скупченням людей. Інколи особа сама не знає, що вона вже захворіла, так як спочатку симптомів може бути не видно.
  • використовуйте одноразові маски. Це стосується і тих, хто здоровий, і тих, хто захворів. Пам’ятаєте, що маска ефективна лише в тому випадку, якщо ніс і рот закриті. Обов’язково змінюйте її, якщо вона забруднилась чи стала волога, бо ефективність в такому випадку ніяка.
  • регулярно провітрюйте приміщення і робіть вологе прибирання. Віруси можуть лише розмножуватись, а наша безпека нам важливіша.
  • ведіть здоровий спосіб життя, висипайтеся, уникайте перевтоми.
  • мийте часто руки. Ми торкаємось руками до очей, рота, нота, а це сприяє зараженню.

Більше новин читайте на сайті Агент новин

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.