Інформує про події на Сході України

У Харкові може з’явитися дорожня поліція

7.73K 0

У прийдешньому році Національна поліція планує знову появитися на дорогах, неначе повернути ДАІ. Згідно слів О. Фацевіча, який займає посаду заступника голови Націполіції, дане рішення вирішили прийняли тому, що останнім часом по території України трапляється багато ДТП.

Метою встановлено контролю буде підтримання спокійної ситуації на дорогах. Для початку такий дієвий орган появиться в столиці України, а надалі по іншим містам. Як відомо, основними працівниками будуть даішники в минулому, а також співпрацівники спеціального підрозділу “Кобра”.

Для жителів Харкова відбудеться ретельна перевірка

Жителі Харкова вважають, що це потрібно було давно зробити.

Олексій, який їздить за кермом більше двадцяти років, ділиться, що після того, як ДАІ скасовали, то на дорозі почав творитися безлад. Водії значно менше дотримуються ПДР, сідають за кермо в нетверезому стані.
Вадим Лісничук, який є начальником патрульної поліції Харкова ділиться, що на протязі зміни патрульна поліція зупиняє близько 4-5 водії в стані алкогольного сп’яніння. На протязі дня 8-10 водіїв. Це якщо звичайний день. А наприклад в п’ятницю ця кількість може досягати 20-30 чоловік.

Більше новин читайте на сайті Агент новин

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.