Інформує про події на Сході України

У Харкові позначка за проїзд досягла 10 гривень

223 0

Харків’ян обурила зовсім невтішна новина. Таким чином в Харкові знову ж подорожчає проїзд в міському транспорті. Тож вартість у деяких маршрутках досягла до 9 та 10 гривень. Зауважимо, що сума підвищилася на 2 гривні.

Про збільшення тарифів жителів міста попереджали ще тиждень тому, а вже з 22 жовтня нові ціни ввійшли в обіг. Ціни зазнали підвищення в маршрутках ПП «Транс-Сервіс» і ТОВ «АТП «Авторанс». В деякому транспорті, такому як №225 вартість проїзду досягла 10 гривень.

Основними причинами подорожчання квитка у міському транспорті аргументують зі збільшенням ціною на деякі деталі та паливо. Жителі ж міста обурені черговим збільшенням цін. Таким чином для деяких харків’ян потрібно спустошити гаманець біль ніж на 600 гривень за місяць. Для певного населення міста ця сума являється занадто великою і в певних випадках дорівнює 20 відсотків від заробітної плати.( у харків’ян з місячним доходом в 3 тисячі 200 гривень – «мінімалка»).

Зауважимо, що декілька місяців тому зріст цін на білети в міському транспорті відчули кияни. Керівництво аргументувало дану ситуацію з досить високою вартістю на автомобільне паливо.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.