Інформує про події на Сході України

У Харкові тепер можуть штрафувати власників домашніх тварин

7.37K 0

З офіційного сайту ВР відомо, що господарі, які не прибиратимуть за домашніми тваринами, вигулюватимуть їх в недозволених місцях будуть змушені оплатити штрафну санкцію. А якщо таке повториться повторно, то можливо навіть доведеться попрощатися з домашнім улюбленцем.

Це передбачається законом під номером 5584. Зареєстрували його минулого року 22 грудня. Метою закону є підвищення адміністративної відповідальності тих, хто не ігнорує правила вигулювання домашніх тварин і їх утримання.

В законопроекті передбачаються чіткі дії, що мають на меті змінити в більшу сторону адміністративну відповідальність людей.

Для прикладу, якщо вигулювати тварину в місцях заборонених на то, утримувати незареєстровану собаку, або ж вигулювати без намордника (є виключення) і повідка, то на цих громадян будуть накладатись штрафні санкції у розмірі від 10 до 30 неоподаткованих мініумів. У випадку, якщо ж це відбулося з суб’єктами підприємницької діяльності, то і суми відповідно інші, вони дорівнюють від 50 до 100 неоподаткованих мініумів доходів.

Більше новин читайте на сайті Агент новин

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.