Інформує про події на Сході України

У Харкові тепер можуть штрафувати власників домашніх тварин

6.6K 0

З офіційного сайту ВР відомо, що господарі, які не прибиратимуть за домашніми тваринами, вигулюватимуть їх в недозволених місцях будуть змушені оплатити штрафну санкцію. А якщо таке повториться повторно, то можливо навіть доведеться попрощатися з домашнім улюбленцем.

Це передбачається законом під номером 5584. Зареєстрували його минулого року 22 грудня. Метою закону є підвищення адміністративної відповідальності тих, хто не ігнорує правила вигулювання домашніх тварин і їх утримання.

В законопроекті передбачаються чіткі дії, що мають на меті змінити в більшу сторону адміністративну відповідальність людей.

Для прикладу, якщо вигулювати тварину в місцях заборонених на то, утримувати незареєстровану собаку, або ж вигулювати без намордника (є виключення) і повідка, то на цих громадян будуть накладатись штрафні санкції у розмірі від 10 до 30 неоподаткованих мініумів. У випадку, якщо ж це відбулося з суб’єктами підприємницької діяльності, то і суми відповідно інші, вони дорівнюють від 50 до 100 неоподаткованих мініумів доходів.

Більше новин читайте на сайті Агент новин

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.