Інформує про події на Сході України

У Харкові в кінотеатрі мерзнуть люди

6.41K 0

Відвідувачі і працівники найстарішого кінотеатру Харкова “Боммер” жаліються на низьку температуру в приміщеннях. Дану інформацію підтверджують також  в управлінні культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації. Попри те, що цю ситуацію обіцяють виправити вже декілька років, заявляють, що все налагодити відразу неможливо. 

«Ми домовилися з обласною радою, і тепер всі гроші від оренди приміщень в будівлі« Боммеру »в повному обсязі надходять в розпорядження кінотеатру. Раніше ці суми ділилися в співвідношенні 50/50 – частина надходили на рахунки кінотеатру і частина до обласного бюджету. Якщо говорити про опалення, то в кінотеатрі воно взагалі не передбачено. Як таких батарей там немає, а тільки обігрівальні лампи, але їх не вистачає. При цьому деякий час там можна спокійно перебувати », – розповів начальник управління культури і туризму ХОДА Олег Яцина.
В серпні планувалося, що до кінотеатру «Боммер»  перші відвідувачі завітають восени. Ними мали стати студенти, члени профспілок та і просто молодь. Та в результаті пройшов лише показ до Дня пам’яті жертв Голодомору, оскільки проблем було значно більше.

Повноцінно кінотеатр почав функціонувати з 15-го грудня. З 22-го грудня має пройти фестиваль анімаційного кіно, а зараз можна потрапити на фестиваль короткометражного кіно.

Літом говорилося, що в перспективі створити власний контент, закупляти фільми, організувати два клуби на базі кінотеатру. В одному буде проводитись обговорення різних подій, пов’язаних не лише з кіно, а в іншому організувати місце для сімейного відпочинку з дитячою кімнатою і переглядом фільмів в форматі 3D.

Більше новин читайте на сайті Агент новин

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.