Інформує про події на Сході України

У Харкові в кінотеатрі мерзнуть люди

7.09K 0

Відвідувачі і працівники найстарішого кінотеатру Харкова “Боммер” жаліються на низьку температуру в приміщеннях. Дану інформацію підтверджують також  в управлінні культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації. Попри те, що цю ситуацію обіцяють виправити вже декілька років, заявляють, що все налагодити відразу неможливо. 

«Ми домовилися з обласною радою, і тепер всі гроші від оренди приміщень в будівлі« Боммеру »в повному обсязі надходять в розпорядження кінотеатру. Раніше ці суми ділилися в співвідношенні 50/50 – частина надходили на рахунки кінотеатру і частина до обласного бюджету. Якщо говорити про опалення, то в кінотеатрі воно взагалі не передбачено. Як таких батарей там немає, а тільки обігрівальні лампи, але їх не вистачає. При цьому деякий час там можна спокійно перебувати », – розповів начальник управління культури і туризму ХОДА Олег Яцина.
В серпні планувалося, що до кінотеатру «Боммер»  перші відвідувачі завітають восени. Ними мали стати студенти, члени профспілок та і просто молодь. Та в результаті пройшов лише показ до Дня пам’яті жертв Голодомору, оскільки проблем було значно більше.

Повноцінно кінотеатр почав функціонувати з 15-го грудня. З 22-го грудня має пройти фестиваль анімаційного кіно, а зараз можна потрапити на фестиваль короткометражного кіно.

Літом говорилося, що в перспективі створити власний контент, закупляти фільми, організувати два клуби на базі кінотеатру. В одному буде проводитись обговорення різних подій, пов’язаних не лише з кіно, а в іншому організувати місце для сімейного відпочинку з дитячою кімнатою і переглядом фільмів в форматі 3D.

Більше новин читайте на сайті Агент новин

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.