Інформує про події на Сході України

У Харкові запланована масштабна реконструкція міських приміщень

1.46K 0

Цього року у Харкові планується відремонтувати та побудувати більше як 120 об’єктів ЖКГ та соціально-культурної сфери. Кошти (а саме більше 300 млн.грн.) на це виділяє обласний бюджет.

Першими у цьому списку стоять дитячі садочки та школи (Балаклійський, Валківський, Коломацький, Нововодолазький, Первомайський райони). Тут планується ввести в дію енергоощадні технології. Для малечі відкриють нові заклади, цьому сприятиме переобладнання приміщення банку в Близнюках. Відповідні роботи пройдуть і в лікарнях. За розходи обласної скарбниці (більше 10 млн.грн.) проведуть ремонтні програми у Вовчанській центральному районному госпіталеві. Відремонтують приміщення, де надають медичну допомогу Богодухівського, Барвінківського, Нововодолазького, Краснокутського областе та іншим.

Не позбавлені увагою і спортивні споруди. Проведуть належні реконструкції на стадіоні «Авангард» у Дергачах, будуватимуть ФОКи у Краснограді, Краснокутську…

Потішать ремонтом і Барвінківські та Богодухівські приміщення культурного збагачення, селищні приміщення культури в Ізюмській міісцевості, Валківський дім творчого розвитку для підлітків. А ось аптечний пункт в Кегичівці переобладнають під Будинок творчості малечі та юнаків.

Відчують значне покращення в обслуговуванні водопостачанням через ремонт мережі мешканці Балаклійського, Барвінківського, Великобурлуцького, Валківського, Зміївського, Краснокутського, Лозівського, Первомайського, Сахновщинського, Куп’янського районів.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.