Інформує про події на Сході України

У Харкові запланована масштабна реконструкція міських приміщень

608 0

Цього року у Харкові планується відремонтувати та побудувати більше як 120 об’єктів ЖКГ та соціально-культурної сфери. Кошти (а саме більше 300 млн.грн.) на це виділяє обласний бюджет.

Першими у цьому списку стоять дитячі садочки та школи (Балаклійський, Валківський, Коломацький, Нововодолазький, Первомайський райони). Тут планується ввести в дію енергоощадні технології. Для малечі відкриють нові заклади, цьому сприятиме переобладнання приміщення банку в Близнюках. Відповідні роботи пройдуть і в лікарнях. За розходи обласної скарбниці (більше 10 млн.грн.) проведуть ремонтні програми у Вовчанській центральному районному госпіталеві. Відремонтують приміщення, де надають медичну допомогу Богодухівського, Барвінківського, Нововодолазького, Краснокутського областе та іншим.

Не позбавлені увагою і спортивні споруди. Проведуть належні реконструкції на стадіоні «Авангард» у Дергачах, будуватимуть ФОКи у Краснограді, Краснокутську…

Потішать ремонтом і Барвінківські та Богодухівські приміщення культурного збагачення, селищні приміщення культури в Ізюмській міісцевості, Валківський дім творчого розвитку для підлітків. А ось аптечний пункт в Кегичівці переобладнають під Будинок творчості малечі та юнаків.

Відчують значне покращення в обслуговуванні водопостачанням через ремонт мережі мешканці Балаклійського, Барвінківського, Великобурлуцького, Валківського, Зміївського, Краснокутського, Лозівського, Первомайського, Сахновщинського, Куп’янського районів.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.