Інформує про події на Сході України

Головна » Східна Україна » У Харкові засудили диверсантів

У Харкові засудили диверсантів

6.65K 0
У Харкові засудили диверсантів

Диверсантів, які обстріляли військомат і відділення банку, направили до в’язниці. Як виявилося, попередньо вони пройшли підготовку в Російській Федерації. Злочинці, один родом з міста Харків, а інший з Харківської області здійснили вибух поблизу офісу організації волонтерів і обстіріляли банкомат з віддаленням банку.

З рішення суду відомо, що три роки назад один з винуватців приймав участь в акціях за відокремлення сходу, де і здобув нові знайомства з яких створили групу з дванадцяти осіб. Вони ж і почали робити дії спрямовані на відокремлення Харківської області від України.

Угрупування декілька разів їздили в Російську Федерацію, Білгород і Ростовську область. Там з інструкторами спецслужб з Росії вони проходили спеціальну підготовку для реалізації терактів в місті Харків. Після чого на території України контрабандою переслали боєприпаси. Також вони інформували російських представників щодо переміщень військової техніки України розташованих блокпостів.

В першого обвинувачено згідно рішення суду конфіскували майно і засудили на п’ять років. В другого конфіскували майно і присудили термін позбавлення волі на три роки і десять місяців.

Більше новин читайте на сайті Агент новин

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.