Інформує про події на Сході України

У Харкові збудують нову станцію метро

192.16K 0

На побудування метра кошти в кредит братимусь у двох банків, повідомив Антон Усов – старший радник з зовнішніх зв’язків ЄБРР по Східній Європі і Кавказу.  Оскільки, навряд чи комерційний банк виділить велику суму на 10-15 років.

“Ми повинні підписати всі документи до червня, в першій половині 2017 року. Проект повинен отримати схвалення українського уряду і ради директорів банку. За міськраду поручиться держава, так як в Україні немає таких муніципалітетів, які могли б самостійно забезпечити такий великий проект”, – повідомив Усов.

В планах побудувати станцію метро “Одеська” і проміжну на дані кошти. І відновити склад поїздів.

Для початку вивчать об’єкт, який кредитується. На це кошти виділила Японія.

Побудують станції метро в стилі вже працюючих станцій “Наукова” і “Пролетарська”. Щоправда архітектура може набути іншого вигляду, так як проект був узгоджений в 2009 році. Вплине також складність будівництва. Так як Одеська гілка є складнішою ніж Олексіїївська. Повідомив директор комунального підприємства.

Линник повідомляє, –  “Це пов’язано з обводненням грунтів в районі станції “Державінська “і в районі” М’ясокомбінату “. Рівень грунтових вод в цих місцях набагато вищий, тому перед будівництвом станції “Державінська” ми будемо спочатку робити штучне водозниження, а потім зводити конструкцію “.

Будуватиметься траса метрополітену підземним способом на глибині близько 14-16 мерів. А проходитиме прямо під проспектом Гагаріна.

Більше новин читайте на сайті Агент новин

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.