Інформує про події на Сході України

У Харкові збудують нову станцію метро

193.08K 0

На побудування метра кошти в кредит братимусь у двох банків, повідомив Антон Усов – старший радник з зовнішніх зв’язків ЄБРР по Східній Європі і Кавказу.  Оскільки, навряд чи комерційний банк виділить велику суму на 10-15 років.

“Ми повинні підписати всі документи до червня, в першій половині 2017 року. Проект повинен отримати схвалення українського уряду і ради директорів банку. За міськраду поручиться держава, так як в Україні немає таких муніципалітетів, які могли б самостійно забезпечити такий великий проект”, – повідомив Усов.

В планах побудувати станцію метро “Одеська” і проміжну на дані кошти. І відновити склад поїздів.

Для початку вивчать об’єкт, який кредитується. На це кошти виділила Японія.

Побудують станції метро в стилі вже працюючих станцій “Наукова” і “Пролетарська”. Щоправда архітектура може набути іншого вигляду, так як проект був узгоджений в 2009 році. Вплине також складність будівництва. Так як Одеська гілка є складнішою ніж Олексіїївська. Повідомив директор комунального підприємства.

Линник повідомляє, –  “Це пов’язано з обводненням грунтів в районі станції “Державінська “і в районі” М’ясокомбінату “. Рівень грунтових вод в цих місцях набагато вищий, тому перед будівництвом станції “Державінська” ми будемо спочатку робити штучне водозниження, а потім зводити конструкцію “.

Будуватиметься траса метрополітену підземним способом на глибині близько 14-16 мерів. А проходитиме прямо під проспектом Гагаріна.

Більше новин читайте на сайті Агент новин

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.