Інформує про події на Сході України

Головна » Східна Україна » У Харкові злочинці викрали бізнесмена

У Харкові злочинці викрали бізнесмена

6.82K 0
У Харкові злочинці викрали бізнесмена

У місті Харків на вулиці Культури злочинцями протягом дня було викрадено бізнесмена. Приватного підприємця було зв’язано, після чого викрадачі запхали його до машини і повезли в напрямку який не був відомим.

Через певний проміжок часу особи, які полонили бізнесмена, зателефонували до друга підприємця і вимагали викуп у розмірі сто дев’яносто тисяч доларів. Гроші було зібрано і залиши в місці які попередньо узгодили. Коли злочинці отримали гроші, полоненого було відпущено. Вони випустили його на околиці міста поблизу заправки.

Шахраї повертаються до старих методів грабежу

Від прес-служби Головного управління в Харківській області відомо, що інформацію про пригоду, яка сталася занесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною два статті сто сорок шість. В ній йдеться про незаконне викрадення людини, або ж позбавлення волі. Також за частиною другою статті сто вісімдесят дев’ять ККУ. На даний момент працівники поліції намагаються встановити, хто був викрадачем приватного підприємця.

Разом з тим співпрацівниками поліції було викрито угрупування, які торгували людьми. Найцікавіше, до складу банди входиа неповнолітня особа. Неповнолітній і ще двоє осіб переправляли за межі кордону нелегалів.

Більше новин читайте на сайті Агент новин

 

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.