Інформує про події на Сході України

У Харкові злочинці викрали бізнесмена

5.67K 0

У місті Харків на вулиці Культури злочинцями протягом дня було викрадено бізнесмена. Приватного підприємця було зв’язано, після чого викрадачі запхали його до машини і повезли в напрямку який не був відомим.

Через певний проміжок часу особи, які полонили бізнесмена, зателефонували до друга підприємця і вимагали викуп у розмірі сто дев’яносто тисяч доларів. Гроші було зібрано і залиши в місці які попередньо узгодили. Коли злочинці отримали гроші, полоненого було відпущено. Вони випустили його на околиці міста поблизу заправки.

Шахраї повертаються до старих методів грабежу

Від прес-служби Головного управління в Харківській області відомо, що інформацію про пригоду, яка сталася занесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною два статті сто сорок шість. В ній йдеться про незаконне викрадення людини, або ж позбавлення волі. Також за частиною другою статті сто вісімдесят дев’ять ККУ. На даний момент працівники поліції намагаються встановити, хто був викрадачем приватного підприємця.

Разом з тим співпрацівниками поліції було викрито угрупування, які торгували людьми. Найцікавіше, до складу банди входиа неповнолітня особа. Неповнолітній і ще двоє осіб переправляли за межі кордону нелегалів.

Більше новин читайте на сайті Агент новин

 

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.