Інформує про події на Сході України

У Луганській області обговорили децентралізацію влади

26.69K 0

У Луганській області обговорили децентралізацію влади. Чотирнадцятого грудня 2016 року було проведено засідання, темою якого було обговорити результати децентралізації влади в Луганській області та бюджет України на 2017 рік.

У Луганській області обговорили децентралізацію влади: на засіданні піднімалися питання про реформування місцевого самоврядування, проблематика створення об’єднаних громад в Луганської області, а також звіт Луганського відділення АМУ за 2016 рік і плани на майбутній рік.

Роман Власенко висловився, що створення об’єднаних громад на Луганщині зацікавило адміністрацію, тому вони докладатимуть якомога більше старань, щоб посприяти вирішенню проблематичних питань. Також створиться група, яка буде займатися передачею майна до об’єднаних громад від районів.  Це має відношення до сфери освіти і інших.

Віталій Курило, який є заступником голови комітету ВРУ  підкреслив, що у 2017 році підтримка територіальних громад складатиме дев’ять млрд грн.

Сергій Тихоновський, який є радником голови Луганської обласної державної адміністрації поділився досягненнями реформи децентралізації в Луганській області. Такі як Троїцька, Кремінська, Красноріченська, Біловодська  в майбутньому році можуть набути статусу об’єднаних.

Наталія Бойко, яка є виконавчим директором АМУ в Луганську представила за 2016 рік звіт організації та плани на 2017 рік. Загальними зборами було затверджено документи.

Також Віталій Курило представив проект бюджету на 2017 рік і який порівняно з 2016 роком значно кращий. В порівняні місцеві бюджети за 2015-2016 роки підвищились на шістдесят відсотків. На протязі одинадцяти місяців місце віджети були виконані на 104,1 %.

Учасниками даного заходу було прийнято рішення про необхідність активізації процесів, щодо утворення об’єднаних територіальних громад на Луганщині. Тому потрібно надалі провести роботи серед громадськості.

Більше новин читайте на сайті Агент новин

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.