Інформує про події на Сході України

У якому стані на сьогодні перебувають дороги на Харківщині?

721 0

В 2018 році влада Харкова активно зайнялась питанням, щодо покращення стану автомобільних доріг.

Тож протягом року народні обранці ухвалили рішення на рахунок того, щоб довести до ладу більше ніж 200 км. доріг. Дану заяву оголосив перший замісник керівника Служби автомобільних доріг на Харківщині Сергій Пляка.

Таким чином за повідомленнями пана Сергія, саме з 2016 року були розпочаті перші кроки з реконструкції доріг на Харківщині. На той момент було відремонтовано майже 65 кілометрів із 9600 кілометрів зазначених. У 2018 році взято за мету відремонтувати 250 кілометрів державних трас та 60 місцевих.

Слід зауважити те, що вже в повному обсязі завершені ремонті дії на трасі до Куп’янська. Сергій Пляка додав, що приведено до ладу трасу Чугуїв-Мілове до Куп’янська. В цьому напрямку було облаштовано майже 70 кілометрів дорожнього покриття. Активні ремонтні дії на сьогодні проводять на трасі Київ-Харків-Довжанський. Наголошують, що в цьому напрямку залишилося відремонтувати ще 5 кілометрів дорожнього покриття. Заплановано, щоб до кінця тижня був готовий напрямок Харків-Зміїв-Балаклія-Горохуватка.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.