Інформує про події на Сході України

Головна » ХАРКІВ » У якому стані наразі залізничні дороги на Харківщині?

У якому стані наразі залізничні дороги на Харківщині?

975 0
У якому стані наразі залізничні дороги на Харківщині?

В цьому році пройшли капітальні ремонтні роботи на Південній залізниці більш ніж 20 об’єктів. Таким чином у Куп’янській дирекції залізничних перевезень поновлюють виробничі об’єкти.

Тож на сьогодні відбувається масштабні реконструкційні роботи поста ЕЦ станції Куп’янськ-Вузловий і поточний ремонт поста ЕЦ зупинки на Первомайську. Колосальні зміни відбулися й на території вокзалу та пости ЕЦ зупинок Молчанове та Старовірка. Слід зауважити, що представники Куп’янської дирекції  залізничних перевезень на момент підготовки до осінньо-зимового сезону виконали масштабний ремонтні заходи вокзалу такої станції, як Радьківські Піски, вантажної платформи, вокзалу та посилюючого пункту без обслуговування станції Коробочкине.

Також доречно акцентувати свою увагу на тому, що працівники Полтавського та Кременчуцького територіальних управлінь філії до роботи на зимовий період виконали чималу кількість об’єктів Полтавської дирекції залізничних перевезень. Таким чином було проведено ремонтні заходи внутрішніх приміщень котельні вокзалу станції Ганнівка, усунули дефекти покрівлі управлінського приміщення бази № 2, Полтавської дистанції колії, гаража станції  Полтава-Південна загальною площею в 125 метрів квадратних…

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.