Інформує про події на Сході України

У Запоріжжі запроваджується надзвичайний стан

54 0
Головна » Запоріжжя » У Запоріжжі запроваджується надзвичайний стан

Звернемо вашу увагу, що на сьогодні на території Запоріжжя зафіксовано 4 випадки коронавірусу. Відповідну інформацію було оголошено запорізькою мерією. Таким чином, хворі нещодавно прилетіли із-за кордону: 2 громадянина відпочивали в Єгипті, а ще 2 людини – в Куршевелі.

Наголосимо на тому, що вчасно диференціювати захворювання вдалося завдяки тестам, котрі вчора прибули до Запоріжжя. Хворі отримують комплексне лікування недугу. Наразі проводиться перевірка людей, котрі ймовірно могли контактувати з потерпілими.

Тож, рішенням міської влади було прийнято, що 14:00 на території Запоріжжя буде введений надзвичайний стан.

Наразі на території України було зафіксовано 113 випадків захворювання на коронавірус, із них 4 летальні та 1 пацієнт одужав. Повідомляють, що основна маса інфікованих зосереджена в Чернівецькій області (38 випадків) та Києві (31 випадок). Таким чином, від початку 2020 року оголошено 941 повідомлення про підозру на COVID-19.

МОЗ інформує: при перших симптомах респіраторних захворювань потрібно терміново звернутися до свого сімейного лікаря. Самоізоляція – найефективніший спосіб вберегти себе від зараження.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.