Інформує про події на Сході України

Українська влада готова платити пенсії на Донеччині

1.07K 0

Нещодавно стала відома інформація, що Україна знову буде надавати кошти на виплату пенсій особам, котрі проживають на окупованих територіях Донецької області.

Їхньою головною умовою є те, що цими справами буде займатися угрупування Червоний Хрест. Дане повідомлення оголосив голова Донецької області Павел Жебрівський. Також чоловік наголосив на тому, що серед 3,3 мільйона пенсіонерів від 200 до 250 тисяч осіб являються внутрішньо переміщеними, які постійно проживають на контрольованій території нашої держави. Інші ж громадяни не входять до цієї категорії.

Павел Жебрівський додав, що літні люди, які є мешканцями окупованих територій повинні хоч декілька разів заявлятися у відділення «Ощадбанку», щоб пройти процедуру ідентифікації. Саме тоді держава буде переконана в тому, що саме вони отримують ці кошти, але багато пенсіонерів зазначають, що це проблемно.

Голова Донецької області вважає, якщо Червоний Хрест візьме під свій контроль виплату пенсій для жителів окупованих територій то українська влада не буде проти цієї програми.

Натомість в гуманітарній організації наголошують, що вони готові бути посередниками в цьому процесі.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.