Інформує про події на Сході України

Уродженець Африки влаштовував фіктивні шлюби для легалізації мігрантів

278 0

Тож 20-річний африканець, котрий проживав на території Запоріжжя, декілька місяців поспіль влаштовував свої махінації. Справа полягала в тому, що даного студента було відраховано з медичного вузу. Причиною слугувало невиконання умов контрактної форми. У свою чергу мешканець Африки проявляв наміри допомоги, стосовно облаштування своїх знайомих на території України.

Надалі було встановлено оперативною службою, що колишній студент не мав права перебувати на території України і повинен був одразу ж після відрахування покинути кордони держави. Все ж африканець мав інакші наміри та завдяки програмі міжнародного студентського обміну, намагався створити канал протизаконного переправлення закордонних осіб з африканських країн через державний кордон України. Для здійснення даного плану хлопець заключав фіктивні шлюби з українками і паралельно допомагав у оформленні, стосовно запрошення знайомих на навчання.

Зауважимо, що перебуваючи на території України, іноземець неодноразово потрапляв до поліції, через неналежне водіння автомобілем (він перебував в наркотичному та алкогольному станах).

Наразі відомо, що колишнього студента з урахуванням міграційної служби було депортовано з країни.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.