Інформує про події на Сході України

Уродженець із Запоріжжя став учасником вокального шоу «Голос. Діти-5»

425 0

Минулої неділі відбувся початок музикального шоу «Голос.Діти-5». Склад журі на даний сезон є таким: Надя Дорофєєва та Позитив, Джамала та Дзідзьо.

Першим учасником вокального шоу став мешканець із Енергодару Ярослав Політов. Хлопець виконав музичну композицію «Sound Of Silence» Dami Im». Менше чим за хвилину повернулося до конкурсанта зіркове журі. Наставники увінчали його компліментами та почали запеклу боротьбу за вокаліста. В результаті Ярослав обрав у тренера Джамалу, яка надалі буде його наставницею.

Звернемо вашу увагу на тому, що хлопець міг стати учасником «Голос. Діти» ще в минулому сезоні. Він мав презентувати свій номер в останній день сліпих прослуховувань, але не судилося. Судді вже в повній мірі сформували свої команди і Ярослав був у групі тих вокалістів, хто так і не вийшов зіркову сцену.

Наголосимо на тому, що у хлопця за плечима є вже досить успішна музична кар’єра. Він був учасником у різноманітних конкурсах де отримував часто першість. В його складі є більш ніж 50 нагород. Окрім цього, Ярослав є наймолодшим волонтером. Він виступає у різноманітних концертах на збір коштів на потреби АТО.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.