Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » Уродженка Запоріжжя в Тернополі організувала бордель

Уродженка Запоріжжя в Тернополі організувала бордель

118 0
Уродженка Запоріжжя в Тернополі організувала бордель

Таким чином, днями стало відомо, що мешканка Запоріжжя на території Тернополя організувала бордель. Дану інформацію повідомлено працівниками правоохоронних органів у обласному управлінні поліції Тернопільської області.

Даним «бізнесом» займалася 29-річна мешканка Запоріжжя. В результаті, вона орендувала невеличку квартиру у Тернополі де і надавалися інтимні послуги. Про сферу діяльності правоохоронці дізналися, наткнувшись на одне із повідомлень котре розмістила жінка.

Отже, у борделі було троє жінок віком від 25 – 30 років, котрі й надавали сексуальні послуги. Відомо, що година інтимних послуг коштувала 1200 гривень. Дана сума ділилася між дівчатами та жителькою Запоріжжя, котра паралельно працювала адміністратором.

Працівники правоохоронних органів вийшли на слід сутенера та натрапили на бордель. Вони провели обшук  у квартирі та конфіскували мобільні телефони, сім-картки та гроші.

Сутенер свою вину визнала, тепер їй загрожує кримінальна відповідальність. Стосовно дівчат, то на них склали адміністративні протоколи, тепер вони будуть відповідати перед законом. Наразі триває слідство.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.