Інформує про події на Сході України

Головна » Східна Україна » Уряд повернув Україні стадіон «Металіст»

Уряд повернув Україні стадіон «Металіст»

1.48K 0
Уряд повернув Україні стадіон «Металіст»

Зовсім нещодавно відбулося скликання Кабінету міністрів. На нараді було  прийнята справа на рахунок передачі у помістя країни – в управління Харківської обласної урядової адміністрації – цілісного майнового закладу майдану «Металіст».

Таку неочікувану заяву на прес-конференції оголосив Міністр юстиції Пало Петренко. Чоловік на засіданні щиро був вдячний Генеральному прокуророві Юрію Луценку за здійснення ініціатив щодо відновлення правосуддя в державі та віддачі корупційних активів на рахунок України й жителів держави.

Також Павло Петренко охоче розповів, що восени минувшого року Соснівський районний суд міста Черкас постановив  справу про спецконфіскацію  майнових прав спортивного гурту «Металіст». Цікаво, що вище згаданий футбольна команда приадала олігарху Сергію Курченку.

Міністр також зауважив що правоохоронні органи особливо завзято беруть до своєї уваги нововидані норми законодавства, котрі стосуються  спецконфіскації. Відомо, що за 2017 рік Генеральна прокуратура здійснила спецконфіскацію близько 1,5 мільярди американських доларів. Ці кошти були поцуплені кругом Януковича.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.