Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » В Бердянську спіймали наркоторгівця

В Бердянську спіймали наркоторгівця

135 0
В Бердянську спіймали наркоторгівця

На території Запорізької області знову було зафіксовано розповсюдження наркотичних речовин. Цього разу працівники правоохоронних органів під час обшуку у наркоторгівця знайшли порядком 20 кілограм канабісу. Відповідні дані було надано обласною прокуратурою.

Даний інцидент був зафіксований ще 26 жовтня в Бердянську. Поліцейські приїхали з пошуковою операцією до чоловіка, де і віднайшли заборонені речовини. В результаті вони конфіскували 20 кілограм канабісу. Відомо, що правопорушник займався продажом наркотиків.

Наразі досудове розслідування у даній справі завершено. Тепер обвинувачуваний акт було направлено до Бердянського районного суду.

Працівники правоохоронних органів наголошують на тому, що злочинцю загрожуватиме кримінальна відповідальність, у вигляді позбавлення волі терміном від 9 до 12 років. Окрім цього, у чоловіка можуть конфіскувати набуте майно.

Нагадаємо про випадок у одній із мелітопольських шкіл. Таким чином, у одному із навчальних закладів громадянин Мелітополя на території школи схиляв учнів до вживання наркотичних речовин. Правопорушника було заарештовано, тепер ведеться досудове розслідування.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.