Інформує про події на Сході України

В Донецькі області хотіли «нагрітися» на значній сумі виділеній лікарні

1.17K 0

Лікарня м.  Слов’янська, що перебуває в Донецькій області 6 березня за підсумками відкритих торгів зробила замовлення Ларисі Шарнірній з Краматорська лікарських препаратів на суму понад 295 тисяч гривень. Дану інформацію підтверджує система «Прозоро».

Бактеріологічна лабораторія повинна була отримати 85 найменувань реактивів на теперішній рік, які повинні були надані узгоджено заявками замовника. Один із препаратів для біологічної проби коштую 176 гривень за одну упаковку і це без врахування ПДВ. Натомість на Вінниччині ця ж продукція коштує дешевше і вартість складає 111 гривен, також без врахування податку. Зробивши нескладний підрахунок можна зробити вивід, що ціна в Донецьку на 37 % більша, чим у Вінниччині. Це не один випадок, нараховується чимало препаратів сума котрих набагато завищена.

Обидві підприємниці являються представниками науково-виробничої компанії, що розташована в Одесі. Назва фірми – «Сіместа Ваал». Дві пані в довід своїх слів додали спеціальні посилання датовані одним і тим же днем з вихідними номерами №3 та № 4.

Жіночки відправили свої тендерну документацію, кожна з яких включає папку з аналогічним змістом та назвою «Сертифікати, інструкції, декларації».  Кінцеві  зміни обох документів запримічені 17 лютого.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.