Інформує про події на Сході України

В Донецькій області захопили підприємство

12.22K 0

«Виробниче об’єднання« Стальканат-Силур », яке знаходиться в Одесі заявило про захоплення філії компанії в Харцизьку (Донецька область), розташованого на тимчасово непідконтрольною Україні території.

Відповідну заяву керівництво ПрАТ направило в Національну поліцію.

Сергій Лавриненко, який є генеральним директором заводу поділився, що за останні три роки навколо Харциська всі підприємства окрім «Силур» були зупинені. Щодо функціонування «Силура», то замовлення фірма виконувала, а зарплату працівникам виплачували. Продукція, яка випускалася – це канати і дроти. Завод встиг випустити дві тис. тонн продукції за 16 днів вересня. І тоді невідомими особами було заарештовано керівництво працюючого на той час заводу. До працівників прийшли з обшуками додому, сервери вивезли, документацію і печатки вилучили, виробництво заблокували.

На даний момент достовірна інформація відсутня. Як і відповідь, хто і навіщо захопив підприємство. Керівник компанії припустив, що частина майна буде розграбована, хоча намірів порізати обладнання на металобрухт у загарбників поки немає.

Що стосується працівників, то до них постійно пред’являються погрози і здійснюється тиск. У той же час топ-менеджер підприємства гарантував відновлення працівників після відновлення контролю над заводом і його запуску.

Більше новин читайте на сайті Агент новин

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.