Інформує про події на Сході України

В Донецькій області захопили підприємство

12.94K 0

«Виробниче об’єднання« Стальканат-Силур », яке знаходиться в Одесі заявило про захоплення філії компанії в Харцизьку (Донецька область), розташованого на тимчасово непідконтрольною Україні території.

Відповідну заяву керівництво ПрАТ направило в Національну поліцію.

Сергій Лавриненко, який є генеральним директором заводу поділився, що за останні три роки навколо Харциська всі підприємства окрім «Силур» були зупинені. Щодо функціонування «Силура», то замовлення фірма виконувала, а зарплату працівникам виплачували. Продукція, яка випускалася – це канати і дроти. Завод встиг випустити дві тис. тонн продукції за 16 днів вересня. І тоді невідомими особами було заарештовано керівництво працюючого на той час заводу. До працівників прийшли з обшуками додому, сервери вивезли, документацію і печатки вилучили, виробництво заблокували.

На даний момент достовірна інформація відсутня. Як і відповідь, хто і навіщо захопив підприємство. Керівник компанії припустив, що частина майна буде розграбована, хоча намірів порізати обладнання на металобрухт у загарбників поки немає.

Що стосується працівників, то до них постійно пред’являються погрози і здійснюється тиск. У той же час топ-менеджер підприємства гарантував відновлення працівників після відновлення контролю над заводом і його запуску.

Більше новин читайте на сайті Агент новин

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.