Інформує про події на Сході України

В Енергодарі чоловік покінчив життя самогубством

166 0

Досить трагічна подія трапилася 27 червня в Енергодарі. Місцевий житель одного із приватних будинків звів кінці з кінцями. Відповідну інформацію було розголошено Медіа Центром, посилаючись на свої джерела в правоохоронних органах.

Таким чином до поліції був здійснений дзвінок 38 – річним жителем Енергодару , котрий повідомив співробітникам служби, що його 62-річний тесть покінчив життя самогубством. На місце трагедії одразу ж прибули працівники медичної служби, але вже не було сенсу виконувати реанімаційні заходи. Їм залишилося лише задокументувати смерть чоловіка. Пенсіонер вирішив вкоротити собі віку через повішання.

Звернемо вашу увагу на тому, що у померлого була достатня кількість проблем із здоров’ям. Таким чином чоловік страждав на захворювання головного мозку, розлади пам’яті та діспазію. Припускають, що дані проблеми і слугували причиною самогубства.

Наразі повідомляють, що тіло померлого було направлено на судово-медичну експертизу. Окрім цього було відкрито кримінальне впровадження за статтею 115 Кримінального кодексу України. Поки встановлюються всі деталі даної смерті та виясняються причини самогубства.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.