Інформує про події на Сході України

В харківській школі обвалилася стеля

94 0
В харківській школі обвалилася стеля

Звернемо вашу увагу на тому, що дана подія минула без постраждалих, надзвичайна ситуація була ліквідована і заплановано вже з понеділка поновити заняття.

Одна із харківських шкіл потрапила в центр самого скандалу, через обвал стелі в одному із класів. Звернемо вашу увагу на тому, що ремонтні роботи в школі були проведені два роки потому, але стеля не витримала перевірки часом. Окрім цього, вихователі школи додали, що покриття виконано на основі каркасу із алюмінієвого перекриття. Відповідну інформацію було оголошено під час чергового випуску телевізійної служби новин.

Надзвичайна ситуація відбулася близько 11:00 дня в шкільному класі на верхньому поверсі. На щастя ніхто з людей не постраждав, бо під час обвалу стелі в школі тривала перерва і учні вийшли з класу.

Керівництво школи №121 стверджує, що нічого надзвичайного не сталося – обвалилася штукатурка. Батьки школи обурені даною подією, так-як ремонт у школі був проведений за їхні кошти два роки тому.

Працівники при косметичному ремонті не звернули увагу на тому, що над новим покриттям залишилася стара штукатурка із глини та піску, котра і обвалилася, зруйнувавши дах школи.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.