Інформує про події на Сході України

В Харкові незаконно торгують ялинками

7.39K 0

Все менше часу залишається до Нового року, тому в Харкові, як і інших містах починають продавати ялинки. Та чи законно це? Звичайно так, якщо в наявності є документи, а на ялинці чіпи. 

Тільки от продавці на запитання, звідки ж лісові красуні відповідають, що десь з області, нам привезли, а ми і торгуємо, а на запитання про документи реагують негативно. Вибір новорічних дерев доволі хороший, для кожного на смак і ціну. Якщо ж ялинка приблизно 1,2 метр висотою, вартість близько 150 грн. Хочете більшу? Без питань, щоправда і ціна буде близько 400 – 600 гривень. Звичайно має значення вигляд деревця.

Як повідомили в Харківському обласному лісному і мисливському господарстві, офіційні продажі хвойних дерев ще не почались. Та і під контролем у них лише 66% лісів області,  в яких масового вирубування ялинок не спостерігалось, що не можна сказати про інші ліси. Також є приватні насадження, де вирощують дерева і в результаті подають. Та все ж – це також має бути документально затверджено, чого не зроблено.

Правоохоронні органи в свою чергу повідомили, що дана ситуація вже прийнята до уваги і взята на контроль.

Якщо ж ви бажаєте купити новорічне деревце, то це можна зробити законно і навіть дешевше через будь який обласний лісгосп.

Більше новин читайте на сайті Агент новин

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.