Інформує про події на Сході України

В Харкові незаконно торгують ялинками

6.49K 0

Все менше часу залишається до Нового року, тому в Харкові, як і інших містах починають продавати ялинки. Та чи законно це? Звичайно так, якщо в наявності є документи, а на ялинці чіпи. 

Тільки от продавці на запитання, звідки ж лісові красуні відповідають, що десь з області, нам привезли, а ми і торгуємо, а на запитання про документи реагують негативно. Вибір новорічних дерев доволі хороший, для кожного на смак і ціну. Якщо ж ялинка приблизно 1,2 метр висотою, вартість близько 150 грн. Хочете більшу? Без питань, щоправда і ціна буде близько 400 – 600 гривень. Звичайно має значення вигляд деревця.

Як повідомили в Харківському обласному лісному і мисливському господарстві, офіційні продажі хвойних дерев ще не почались. Та і під контролем у них лише 66% лісів області,  в яких масового вирубування ялинок не спостерігалось, що не можна сказати про інші ліси. Також є приватні насадження, де вирощують дерева і в результаті подають. Та все ж – це також має бути документально затверджено, чого не зроблено.

Правоохоронні органи в свою чергу повідомили, що дана ситуація вже прийнята до уваги і взята на контроль.

Якщо ж ви бажаєте купити новорічне деревце, то це можна зробити законно і навіть дешевше через будь який обласний лісгосп.

Більше новин читайте на сайті Агент новин

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.