Інформує про події на Сході України

В Харкові опалювальний сезон може розпочатися раніше

3.3K 0

Сезон опалювання 2017-2018 в Україні можуть розпочати раніше встановленого. Пов’язане таке пришвидшення з похолоданням, яке розпочнеться з 27 вересня.

Генадій Зубко, який займає посаду віце-прем’єр-міністра з питань регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ, повідомив, що країна готова розпочати опалювальний сезон згідно технічних характеристик на 97,6%. Це стосується лікарень, дитячих садочків, будинків і котелень.

Також він зазначив, що складністю є процес укладання договорів, який не дуже активно просувається. Оскільки з наявних 2000 договорів підписано близько 400.

За даними гідрометеологічного центру, починаючи з 27 вересня, в Харківській області температура буде близько 13 градусів тепла в денний час і близько 5 градусів тепла в нічний. Якщо дальше буде спостерігатися процес зниження температури, то опалювальний сезон буде розпочато.

Читайте, для чого в Харкові робитимуть енергетичний форум

В міській раді Харкова сказали, що не знають, коли буде розпочато опалювання. Та якщо температура повітря за день в середньому буде 8 градусів тепла і знаходитиметься на такій позначці протягом трьох днів, то опалення підключать.

У зв’язку з тим, що обладнання, за допомогою якого постачається отеплення вже зношене, значна частина тепла, може втрачатися на шляху до споживача.

Більше новин читайте на сайті Агент новин

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.