Інформує про події на Сході України

В Харкові підозрюють працівників банку за злочинні махінації на 4 мільйони

769 0

Працівники слідчих органів з розслідування особливо важких справ та кримінальних злодіянь закінчили досудове слідство на рахунок працівників банку, котрі підозрюються у «відмиванні» грошей в особливо великому розмірі.

Національна поліція Харківщини наголошує, що аферисти створювали фальшиві документи. Надалі вони отримували кредити від імені інших осіб і на цьому «підґрунті» отримували кошти від банку.

Слідчі органи дійшли висновку, що орудувала злочинна група, метою якої було загарбання банківських коштів. Очолював угруповання сам керівник одного з відділень.

На разі станом з 2007 по 2008 роки було зафіксовано 10 випадків подібних злочинних махінацій. Загальна сума, яку аферисти привласнили до своєї кишені складає близько 4 мільйонів гривень.

Поки на майно підозрюваних осіб знаходиться під арештом . Працівники правоохоронних органів повідомляють, що справа направлена на судове розслідування. Аферистам загрожує позбавлення волі на термін від 7 до 12 років за розкрадання грошового майна.  Повідомляється, що вже найближчим часом будуть відомі більш детальні подробиці даної справи.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.