Інформує про події на Сході України

В Харкові проведуть безкоштовне обстеження для жінок

3.05K 0

Проект «Онко-Дозор 2017» проводять в Харкові для звернення уваги  на захворювання раком молочної залози, як в Україні так і в місті.

Зі слів спікерів, українське суспільство не звертає увагу на онкозахворювання. Причиною цьому є розуміння цього діагнозу як смертельного, так як захворювання виявляють на останніх стадіях. На думку головного лікаря Харківського обласного онкодиспансера Дениса Скорого, першою причиною низького діагностування раку є відсутність скрінінгових програм. А підхід українців до даної проблеми, не поява до лікаря в профілактичних цілях є другою причиною. Реальність і масштаб захворювання раком грудей підтверджена статистикою. Кожного року на рак молочної залози захворює близько 14 тисяч жінок, Безпосередньо в Харкові – 1110. Майже кожен 3 діагноз ставиться на останній стадії.

Жінки мають право скористатись можливістю безкоштовного обстеження завдяки тижневі програмі «Онко-дозор 2017». Даний проект переслідує просвітні та освітні цілі. Програмою намагаються наголосити про проблему та закликати звертатись до лікарів мамологів, також те що жінки з таким діагнозом можуть сподіватись на допомогу.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.