Інформує про події на Сході України

В Харкові розпочали дорожні ремонти

6.42K 0

Сьомого березня в місті Харків розпочали ремонтні роботи доріг. В першу чергу роботу було розпочато з однієї з найважливіших магістралей, вулиці Академіка Павлова.

В міській раді Харкова повідомили, що поки що ремонт проводять на невеличкій ділянці довжиною в один кілометр. Це від вулиці І. Камишева до вулиці Якіра.

Пропозиції змін в Харкові

Згідно наданої інформації від Департамента будівництва відомо, що ремонтні дороги планують провести також на вулицях Беркоса, Клочківській, Великий Панасовської, Тюрінській і Верінській. В планах відновити дорожнє полотнє також є на вулицях Героїв Праці, Гвардійців Широнінців і Московському проспекті.

Від Служби автомобільних доріг відомо, що в 2017 році з державного бюджету на ромонт доріг виділили майже сто двадцять три мільйони гривень. А на експлуатацію доріг виділили сто сімдесят сім мільйонів гривен.

С. Пляха, який є заступником начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області поділився, що попередньо є плани реконструювати Губарівський міст, а також міста в Пісочині.  Також реконсттрукція проведеться на деяких дорогах.

Більше новин читайте на сайті Агент новин.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.