Інформує про події на Сході України

В Харкові розпочали дорожні ремонти

7.31K 0

Сьомого березня в місті Харків розпочали ремонтні роботи доріг. В першу чергу роботу було розпочато з однієї з найважливіших магістралей, вулиці Академіка Павлова.

В міській раді Харкова повідомили, що поки що ремонт проводять на невеличкій ділянці довжиною в один кілометр. Це від вулиці І. Камишева до вулиці Якіра.

Пропозиції змін в Харкові

Згідно наданої інформації від Департамента будівництва відомо, що ремонтні дороги планують провести також на вулицях Беркоса, Клочківській, Великий Панасовської, Тюрінській і Верінській. В планах відновити дорожнє полотнє також є на вулицях Героїв Праці, Гвардійців Широнінців і Московському проспекті.

Від Служби автомобільних доріг відомо, що в 2017 році з державного бюджету на ромонт доріг виділили майже сто двадцять три мільйони гривень. А на експлуатацію доріг виділили сто сімдесят сім мільйонів гривен.

С. Пляха, який є заступником начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області поділився, що попередньо є плани реконструювати Губарівський міст, а також міста в Пісочині.  Також реконсттрукція проведеться на деяких дорогах.

Більше новин читайте на сайті Агент новин.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.