Інформує про події на Сході України

В Харкові розпочнуть ремонт доріг

1.33K 0

В 2018 році будуть проведені реконструкції, щодо покращення стану дороги Куп’янськ-Кругляковка. Таку інформацію надав заступник представника Харківської обласної адміністрації Євгеній Шахненко, який нещодавно і завітaв до Куп’янського району.

Під час наради в селі велика кількість жителів міста підняла на обговорення питання, щодо забезпечення життєдіяльності Курилівської територіальної громади. Одне із основних питань, яке обговорювали під час наради відносилося до реконструкції  доріг міського значення.

Микола Ситник – голова Куп’янської РДА заявив, що в нинішньому році будуть проведені масштабні роботи дороги Куп’янськ – Кругляковка, а точніше кажучи, по селам Подоли і Курилівка. Через деякий час, коли погода в місті покращиться, робочі розпочнуть ремонтні роботи зруйнованих ділянок.

Також Микола Ситник додав, що дійде до логічного завершення діло, яке відноситься влаштування зупинки «за вимогою» автобусів в районі села Подоли.

Необхідно додати, що під час міських збір, жителі підняли чимало інших питань. Вони відносились, щодо проведення освітлення по вулицям, вирішення проблеми з експортуванням твердих побутових відходів в приватному секторі та пільговий перевіз пенсіонерів.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.