Інформує про події на Сході України

В Харкові розробили новий метод для похудання

7.74K 0

Експерти вважають, що якщо людина постійно набирає масу тіла, то це виникає з певних причин. Проблема може бути пов’язання з захворюваннями, стресами, залежністю від їжи. Дехто навіть звик заїдати неприємності великою кількістю солодощів.

«Метод Слов’янська клініка» направлений на нормалізування причин, які спровокували набирання ваги, зробити організм здоровішим, випрацювати зкомплексоване правильне харчування, відвикнути від залежностей до їжі і отримати стабільний результат.

Фахівці вважають, що всі методи, які передбачають швидке схуднення, дуже негативно впливають на організм. Схуднення повинне бути поступовим, не перевищувати десять відсотків від маси на протязі пів року.

Якщо ж хочете досягти швидшого результату, тут варто звернутись до спеціалісті і розібрати все детально. Для кожної людини це підбирається індивідуально.

О. Волочаєва, яка є консультантом вказаного методу ділиться, що дану програму можна призначати лише після консультації з експертом. Надалі вже і розробляється індивідуальна комплексна програма.

Жителі Харкова згідно нового закону зможуть швидше одружуватись

Якщо ж застосовувати такі методи, як розвантажувальні дні. або ж голодування, то це може призвести лише до появи нових хвороб. А в гіршому випадку хронічних. Завжди потрібно враховувати фізіологічні потреби організму.

Дехто для схуднення використовує спеціальні таблетки. Але це також не простий метод. Оскільки кожний організм по-різному може сприйняти. Тому попередньо обов’язково потрібно проконсультуватись з фахівцем.

Фахівці схиляються до думки, що найкращим способом схуднення є правильне збалансоване харчування. Скільки споживаємо енергії, стільки ж витрачаємо.

У кого є залежність від їжі, допоможуть психологічні тренінги, курси, програми.

Фахівці методу  «Слов’янська клініка» впевнені, що якщо використовувати метод комплексно, то на протязі 3-х місяців можна схуднути на п’ятнадцять – двадцять п’ять відсотків ваги тіла.

Більше новин читайте на сайті Агент новин

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.