Інформує про події на Сході України

Головна » ТОП » В Харкові спостерігається позитивна динаміка збільшення житла

В Харкові спостерігається позитивна динаміка збільшення житла

1.97K 0
В Харкові спостерігається позитивна динаміка збільшення житла

Періодом від початку січня до липня нинішнього року було з’ясовано, що фірми Харківської області виконали будівельних робіт більш ніж на 6 мільярдів гривень.

Дані цифри були оприлюднені працівниками Головного управління статистики Харківщини.

Також за інформацією обласного управління стало відомо, що будівництво житлових осель зросла близько чим на 11 відсотків, нежитлових – на 2, 9 відсотки. Планується, що зазначений показник зросту будівництва житла з часом також буде збільшуватися. Натомість була з’ясована така тенденція, що будівництво інженерних приміщень навпаки спала в кількості, а саме на 1 відсоток.

Цікаво наголосити, що нове спорудження, реконструкція та технічна модернізація складають майже 84 відсотків від валової кількості виконаних будівельних проектів, капітальний та поточний ремонт становлять 8,8 % та 7,6% відповідно.

Таким чином харківськими фірмами було виконано більш ніж половина загальнообласної кількості завершених будівельних проектів. Цей показник коливається в межах 54 відсотки. Слід додати, що споруджувальні роботи здійснювалися в 5 містах обласного значення та в 12 районах Харкова.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.